Strona główna » Informacje » Płatności

Formularz wyszukiwania

Płatności

Podczas realizacji zamówienia w Sklepie internetowym www.medicovers.pl. nasi klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

1. Przedpłata przelewem na konto ? płatność przelewem (wartość zamówienia) przy płatności przelewem przesyłka kurierem gratis! na numer rachunku:

Alior Bank S.A 69 2490 0005 0000 4500 6149 4032

W tytule przelewu należy wpisać: zamówienie internetowe nr ....

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym Medicovers ?

Unikasz pośredników gdyż często produkty związane z odnową biologiczną jak i profilaktyką zdrowotną oferowane są na pokazach czy to w restauracjach , hotelach , sanatoriach jak i tak zwanych prezentacjach domowych co powoduje zwiększenie ceny oferowanego produktu nawet nie raz dwukrotnie w zależności od asortymentu. (poczytaj szczegóły w rubryce o nas) Oferowane produkty są najwyższej jakości

Wełna Pokazowa często spotykana zazwyczaj na tak zwanych Prezentacjach gdyż jest najwyższej Jakości w Hotelach Restauracjach jak i na prezentacjach domowych wysoka zawartość lanoliny niesamowita puszystość delikatność piękno styl elegancja i trwałość to niektóre z walorów naszych kołder podkładów materacy poduszek jaśków koców wałków i pledów.

Ponadto u nas możesz wynegocjować ceny w granicach rozsądku dotyczy zarówno wełny jak i całego szeroko pojętego asortymentu masującego.

wystarczy zadzwonić tel komórkowy 509 475 668

lub drogą elektroniczną biuro@medicovers.pl

Wszystkie formy płatności przelewem dostarczenie zamówionego towaru kurierem gratis!

Control - projektowanie stron